Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama

KUR HESAPLA

loading
31.1.2020
Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama

Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama


Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama hizmetinde; Kalitemizden ödün vermeden “Siz değerli müşterilerimizi rahatlık ve kalite ile buluşturmak için” profesyonelliği ayağınıza getirmek için daima çok çalışıyoruz. Şanlıurfa Havaalanına gerek iş için gerekse gezi amaçlı gelen müşterilerimizin araç kiralama taleplerini haftanın her günü, günün her saati kesintisiz hizmet politikamızla karşılıyoruz. 

Neden Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama?

Şanlıurfa Havaalanı Araç Kiralama olarak araç kiralama sektöründe köklü ve kalıcı firma olmamızı sağlayan en önemli kriterlerimiz; güvenilir, güler yüzlü ve yenilikçi hizmet verme anlayışımızın olmasıdır. Sorunsuz hizmet verebilmemizi sağlayan diğer etken ise, geniş araç filosuna sahip olmanın yanı sıra her bütçeye hitap edecek şekilde araçlara sahip olmamızdır. Araç Filomuzu; ekonomik, orta, üst sınıf araçlar ile donatarak sizlere daha çok seçenek sunmayı amaçlamakla kalmadık yakıt türü (benzin/dizel) ve vites türü (manuel/otomatik) olarakta çeşitlendirerek fiyatlar konusunda da daha çok seçenek sunmayı hedefledik.


Günlük, Haftalık, Aylık yanı sıra Şoförlü Araç Kiralama ve transfer hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken web sitemiz wincar.com.tr üzerinde ya da telefonlarımızdan bizlere ulaşacak organizasyonunuzu sağlamanızdır. Diğer yandan Şanlıurfa’daki merkez veya Havaalanı ofislerimizden de araç kiralayabilirsiniz. 

Sitemizde gördüğünüz; Araç marka, model, yakıt ve vites türü klozları işaretleyerek hem araç müsaitlik durumunu hem de maliyetini aracı kiralamadan görebileceksiniz. Kiralık aracı teslim alım esnasında sorun yaşamamak için bebek koltuğu ve/veya ek şoför bilgisi klozları da işaretlemeyi atlamamanızı öneririz. Telefon ile bize ulaştıysanız istemiş olduğunuz özellikleri yetkilimize belirtmemiz yeterlidir. Şimdi size kalan tek şey; kiralık aracı teslim alacağınız gün ve saatte belirttiğiniz yerde olmanızdır ki biz sizi orada bekliyor olacağız. 

Kiralık aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihi, saati ve yeri belirterek yapmış olduğunuz rezervasyon işlemini için yapacağınız tek bir işlem, web sitemizden klozları işaretleyerek görmüş olduğunuz araç kiralama bedeli veya telefonda yetkilimizin size iletmiş olduğu araç kiralama bedeli; web sitemiz üzerinden online yapabileceğiniz gibi ofislerimizden kiralık aracı teslim alırken nakit, kredi kartı, havale veya EFT seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz. 

Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Herkes hususi aracının olmasını arzu eder. Araç kiralayarakta hususi araç sahibi olabilirsiniz. Aracı satın almanıza gerek yok. Böylelikle araç için yaptıracağınız kasko ve trafik poliçesi, yazlık/kışlık lastik değişimi ve de rutin bakım masrafından kurtulmuş olursunuz. Siz sadece aracın günlük kullanım, otoban, köprü, otopark, yakıt bedelini ödersiniz.

Araçları sunmak bizden Şanlıurfa’mızın keyfini sürmek sizden.

BEBEK KOLTUK SEÇENEĞİ
HGS SEÇENEĞİ
FERDİ KAZA SİGORTASI SEÇENEĞİ
TAM KASKO SEÇENEĞİ
AYLIK ARAÇ KİRALAMA SEÇENEĞİ

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X