Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama

KUR HESAPLA

loading
3.2.2020
Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama

Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama


Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama hizmetinde; Kalitemizi ön planda tutarak “Siz kıymetli müşterilerimizi rahatlık ve kalite ile buluşturmak için” profesyonelliği ayağınıza getirmek için her daim çok çalışıyoruz. Şanlıurfa Havaalanına gelen müşterilerimizin Oto kiralama taleplerini 365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet politikamızla karşılıyoruz.

Neden Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama?


Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama olarak Oto kiralama sektöründe köklü ve kalıcı firma olmamızı sağlayan en önemli kriterlerimiz;

  • Güvenilir,
  • Güleryüzlü ,
  • Yenilikçi hizmet anlayışımızdır.

Bununla birlikte, geniş Oto filomuz her bütçeye hitap etmektedir. Bunu sağlamak için filomuzu; ekonomik, orta, üst sınıf, yakıt türü (benzin / dizel) ve vites türü (manuel / otomatik) olarak çeşitlendirdik.


Hizmetlerimiz; Günlük, Haftalık, Aylık Oto Kiralama, Şoförlü Oto Kiralama ve havaalanından istemiş olduğunuz yere ya da bulunduğunuz yerden havaalanına transfer hizmetlerimizdir. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken ya web sitemiz wincar.com.tr üzerinde ya da irtibatlarımızdan bizlerle iletişim kurarak organizasyonunuzu sağlamanızdır. Havaalanı Ofisimizden olduğu gibi Şanlıurfa’daki merkez ofisimizden de araç kiralayabilirsiniz.

Web Sitemizde gördüğünüz seçeneklerden size en uygun olan Araç marka, modeli, yakıtı ve vites türünü işaretleyerek araç müsaitlik durumunu ve maliyetini aracı kiralamadan görebileceksiniz. Kiraladığınız aracı teslim sırasında her hangi bir problem yaşamamak için bebek koltuğu, ek şoför taleplerinizi de işaretlemeyi unutmamanızı öneririz. Taleplerinizi telefon ile de yetkilimize belirtmemiz yeterlidir.

Rezervasyon işlemini teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihi, saati ve yeri belirterek yaptıktan sonra, yapacağınız son işlem, web sitemizden klozları işaretleyerek görmüş olduğunuz Oto kiralama tutarı veya telefonda yetkilimizin size iletmiş olduğu Oto kiralama tutarını; web sitemiz üzerinden on-line yapabileceğiniz gibi ofislerimizden kiralık aracı teslim alırken nakit, kredi kartı, havale veya EFT seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz.

Oto Kiralamanın Faydaları Nelerdir?


Oto Kiralayarak, yaptıracağınız kasko ve trafik poliçesi, yazlık/kışlık lastik değişimi ve de rutin bakım masrafından kurtulmuş olursunuz. Siz sadece aracın günlük kullanım, otoban, köprü, otopark, yakıt bedelini ödersiniz.

Araçları sunmak bizden Şanlıurfa’mızın keyfini sürmek sizden.

  • BEBEK KOLTUK SEÇENEĞİ
  • HGS SEÇENEĞİ
  • FERDİ KAZA SİGORTASI SEÇENEĞİ
  • TAM KASKO SEÇENEĞİ
  • AYLIK ARAÇ KİRALAMA SEÇENEĞİ

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X