Şanlıurfa Havaalanı Kiralık Araç

KUR HESAPLA

loading
4.2.2020
Şanlıurfa Havaalanı Kiralık Araç

Şanlıurfa Havaalanı Kiralık Araç

Şanlıurfa Havaalanı Kiralık Araç hizmetinde; profesyonellikten ödün vermeden “Siz değerli müşterilerimizi kalite ve rahatlık ile buluşturmak için” daima çok çalışıyoruz.  Şanlıurfa Havaalanına gerek gezi için gerekse iş amaçlı gelen müşterilerimizin kiralık araç taleplerini haftanın her günü, günün her saati kesintisiz hizmet politikamızla karşılıyoruz.

Neden Şanlıurfa Havaalanı Kiralık Araç?

Şanlıurfa Havaalanı Kiralık Araç olarak araç kiralama sektöründe kalıcı ve köklü firma olmamızı sağlayan en önemli kriterlerimiz; güler yüzlü, güvenilir ve yenilikçi hizmet verme anlayışımızın olmasıdır. Sorunsuz hizmet verebilmemizi sağlayan diğer etken ise, geniş kiralık araç yelpazesine sahip olmamızın yanı sıra her bütçeye hitap edecek şekilde araçlara sahip olmamızdır. Kiralık Araç Filomuzu; orta, ekonomik, üst sınıf araçlar ile donatarak sizlere daha çok seçenek sunmayı amaçlamakla kalmadık yakıt türü (dizel / benzin) ve vites türü (manuel / otomatik) de ekleyerek fiyatlar konusunda da daha çok seçenek sunmayı hedefledik.

Haftalık, Günlük, Aylık yanı sıra Şoförlü kiralık Araç ve transfer hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken web sitemiz wincar.com.tr üzerinde ya da telefonlarımızdan bizlere ulaşacak organizasyonunuzu sağlamanızdır. Diğer yandan Şanlıurfa’daki merkez ofisimizden de kiralık araç ayarlayabilirsiniz.

Sitemizde gördüğünüz; Kiralık Araç model, marka, vites ve yakıt türü klozları işaretleyerek aracı kiralamadan hem araç müsaitlik durumunu hem de maliyetini görebileceksiniz. Kiralık aracı teslim alım esnasında sorun yaşamamanız için eğer ihtiyacınız var ise bebek koltuğu veya ek şoför bilgisi klozları da işaretlemeyi atlamamanızı öneririz. Telefon ile bize ulaştıysanız istemiş olduğunuz özellikleri yetkilimize belirtmemiz yeterlidir.

Kiralık aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihi, saati ve yeri belirterek yapmış olduğunuz rezervasyon işlemini için yapacağınız tek bir işlem, web sitemizden klozları işaretleyerek görmüş olduğunuz araç kiralama bedeli veya telefonda yetkilimizin size iletmiş olduğu araç kiralama bedeli; web sitemiz üzerinden online yapabileceğiniz gibi ofislerimizden kiralık aracı teslim alırken nakit, kredi kartı, havale veya EFT seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz.

Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Herkes hususi aracının olmasını arzu eder. Ama Kiralık Araç kullanarakta hususi araç sahibi olabilirsiniz. Aracı satın almanıza gerek yok. Böylelikle araç için yaptıracağınız kasko ve trafik poliçesi, kışlık / yazlık lastik değişimi ve de rutin bakım masrafından kurtulmuş olursunuz. Siz sadece aracın günlük kullanım, otoban, köprü, otopark, yakıt bedelini ödersiniz.

Araçları sunmak bizden Şanlıurfa’mızın keyfini sürmek sizden.

  • BEBEK KOLTUK SEÇENEĞİ
  • HGS SEÇENEĞİ
  • FERDİ KAZA SİGORTASI SEÇENEĞİ
  • TAM KASKO SEÇENEĞİ
  • AYLIK ARAÇ KİRALAMA SEÇENEĞİ

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X