Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car

KUR HESAPLA

loading
5.2.2020
Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car

Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car


Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car hizmetimizde; Kalitemizden ödün vermeden “Siz değerli müşterilerimizi kalite ve rahatlık ile buluşturmak için” profesyonelliği ayağınıza getirmek için daima çok çalışıyoruz. Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car için gerek iş gerekse gezi amaçlı gelen müşterilerimizin araç kiralama taleplerini haftanın her günü, günün her saati kesintisiz hizmet politikamızla karşılayacağız.

Neden Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car?


Şanlıurfa Havaalanı Rent A Car olarak rent a car sektöründe köklü ve kalıcı firma olmamızı sağlayan en önemli kriterlerimiz sırasıyla; güvenilir, güler yüzlü ve yenilikçi hizmet verme anlayışına sahip olmamızdır. Kullanıcılara sorunsuz hizmet verebilmemizi sağlayan diğer etken ise, geniş araç filosuna sahip olmanın yanı sıra her bütçenize hitap edecek şekilde araçlarımızın olmasıdır. Rent A Car Filomuzu; ekonomik, orta, üst sınıf araçlar ile donatarak sizlere daha çok seçenek sunmayı amaçlamakla kalmadık yakıt türü (dizel/benzin) ve vites türü (otomatik / manuel) olarak da çeşitlendirerek fiyatlar konusunda da daha çok seçenek sunmayı hedefledik.


Günlük, Haftalık, Aylık, uzun süreli Rent A Car ve transfer hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken web sitemiz wincar.com.tr üzerinden ya da telefonlarımızdan bizlere ulaşacak organizasyonunuzu sağlamanızdır. Diğer yandan Şanlıurfa’daki merkez ofisimizden de Rent A Car organizasyonu ve teslim alma iade etme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sitemizde gördüğünüz; araç marka, model, yakıt, model ve vites türü seçeneklerinden sizlere uyanları işaretleyerek hem araç müsaitlik durumunu hem de maliyetini Rent A Car teslim almadan da görebileceksiniz. Rent A Car teslim alım esnasında sorun yaşamamak için eğer ihtiyacınız varsa bebek koltuğu ve/veya ek şoför bilgisi klozları da işaretlemeyi atlamamanızı öneriyoruz. Telefon ile bize ulaştıysanız taleplerinizi yetkilimize belirtmemiz yeterli olur.

Rent A Car’ı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihi, saati ve yeri belirterek yapmış olduğunuz rezervasyon işlemini için yapacağınız tek bir adım kalmıştır. Web sitemizden klozları işaretleyerek görmüş olduğunuz veya telefonda yetkilimizin size iletmiş olduğu Rent A Car bedelini; web sitemiz üzerinden online yapabileceğiniz gibi ofislerimizden Rent A Car’ı teslim alırken kredi kartı, nakit, EFT veya havale seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz.

Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?


Rent A Car’ı satın almanıza gerek yok. Böylelikle satın almış olacağınız araç için yaptıracağınız kasko ve trafik poliçesi, yazlık/kışlık lastik değişimi ve de rutin bakım masraflarından kurtulmuş olursunuz. Siz sadece Rent A Car’ın günlük kullanım, otoban, köprü, otopark, yakıt bedelini ödersiniz.

Araçları sunmak bizden Şanlıurfa’mızın keyfini sürmek sizden.

 • BEBEK KOLTUK SEÇENEĞİ
 • HGS SEÇENEĞİ
 • FERDİ KAZA SİGORTASI SEÇENEĞİ
 • TAM KASKO SEÇENEĞİ
 • AYLIK ARAÇ KİRALAMA SEÇENEĞİ

 • Rent A Car Haliliye %>
  Rent A Car Haliliye

  Rent A Car Haliliye Firması olarak 7/24, son model araçlarımız ile Şanlıurfa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

  20.2.2020
 • Rent A Car Halfeti %>
  Rent A Car Halfeti

  Rent A Car Halfeti Firması olarak 7/24, son model araçlarımız ile Şanlıurfa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

  19.2.2020
 • Rent A Car Çarşı %>
  Rent A Car Çarşı

  Rent A Car Çarşı Firması olarak 7/24, son model araçlarımız ile Şanlıurfa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

  18.2.2020
 • Rent A Car Ceylanpınar %>
  Rent A Car Ceylanpınar

  Rent A Car Ceylanpınar Firması olarak 7/24, son model araçlarımız ile Şanlıurfa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

  17.2.2020
 • Rent A Car Bozova %>
  Rent A Car Bozova

  Rent A Car Bozova Firması olarak 7/24, son model araçlarımız ile Şanlıurfa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

  14.2.2020
 • Rent A Car Birecik %>
  Rent A Car Birecik

  Rent A Car Birecik Firması olarak 7/24, son model araçlarımız ile Şanlıurfa'da hizmetlerimize devam ediyoruz.

  13.2.2020
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X