Şanlıurfa Havalimanı Kiralık Araç

KUR HESAPLA

loading
10.2.2020
Şanlıurfa Havalimanı Kiralık Araç

Şanlıurfa Havalimanı Kiralık Araç

Şanlıurfa Havalimanı Kiralık Araç hizmetimizde; Kalitemizden ödün vermeden “Siz değerli müşterilerimizi kalite ve rahatlık ile buluşturmak için” profesyonelliği ayağınıza getirmek için daima çok çalışıyoruz. Şanlıurfa Havalimanına gerek için gezi gerekse iş amaçlı gelen müşterilerimizin araç kiralama taleplerini haftanın her günü, günün her saati kesintisiz hizmet politikamızla karşılıyoruz.


Neden Şanlıurfa Havalimanı Kiralık Araç?

Şanlıurfa Havalimanı Kiralık Araç olarak araç kiralama sektöründe köklü ve kalıcı firma olmamızı sağlayan en önemli kriterlerimiz; güvenilir, yenilikçi ve güler yüzlü hizmet verme anlayışımızın olmasıdır. Sorunsuz hizmet verebilmemizi sağlayan diğer etken ise, geniş araç filosuna sahip olmanın yanı sıra her bütçeye hitap edecek şekilde araçlara sahip olmamızdır. Araç Filomuzu; orta, ekonomik, üst sınıf araçlar ile donatarak sizlere daha çok seçenek sunmayı amaçlamakla kalmadık yakıt türü (dizel/benzin) ve vites türü (otomatik/manuel) olaraktan çeşitlendirerek fiyatlar konusunda da daha çok seçenek sunmayı hedefleyeceğiz.

Günlük, Aylık, Haftalık yanı sıra Şoförlü transfer hizmetlerimizden ve Araç Kiralama yararlanabilmeniz için yapmanız gereken web sitemiz wincar.com.tr üzerinde ya da telefonlarımızdan bizlere ulaşacak organizasyonunuzu sağlamanızdır. Diğer yandan Şanlıurfa’daki Havalimanı ofislerimizden veya merkezden araç kiralayabilirsiniz.

Sitemizde gördüğünüz; Araç marka, yakıt, model ve vites türü işaretleyerek hem araç müsaitlik durumunu hem de maliyetini aracı kiralamadan görebileceksiniz. Kiralık aracı teslim alım esnasında sorun yaşamamak için bebek koltuğu ve/veya ek şoför bilgisi klozları da işaretlemeyi atlamamanızı öneririz. Telefon ile bize ulaştıysanız istemiş olduğunuz özellikleri yetkilimize belirtmemiz yeterlidir. Şimdi size kalan tek şey; kiralık aracı teslim alacağınız saat ve gün belirttiğiniz yerde olmanızdır ki biz sizi orada bekliyor olacağız.

Kiralık aracı teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz saati, tarihi ve yeri belirterek yapmış olduğunuz rezervasyon işlemini için yapacağınız tek bir işlem, web sitemizden klozları işaretleyerek görmüş olduğunuz telefonda veya araç kiralama bedeli yetkilimizin size iletmiş olduğu araç kiralama bedeli; web sitemiz üzerinden online yapabileceğiniz gibi ofislerimizden kiralık aracı teslim alırken nakit, kredi kartı, EFT veya havale seçeneklerinden birisiyle yapabilirsiniz.

Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Herkes hususi aracının olmasını arzu eder. Araç kiralayarak da hususi araç sahibi olabilirsiniz. Aracı satın almanıza gerek yok. Böylelikle araç için yaptıracağınız kasko ve trafik poliçesi, yazlık/kışlık lastik değişimi ve de rutin bakım masrafından kurtulmuş olursunuz. Siz sadece aracın günlük kullanım şunlardır, otoban, otopark, köprü, yakıt bedelini ödersiniz.

Araçları sunmak bizden Şanlıurfa’mızın keyfini sürmek sizden.

  • BEBEK KOLTUK SEÇENEĞİ
  • HGS SEÇENEĞİ
  • FERDİ KAZA SİGORTASI SEÇENEĞİ
  • TAM KASKO SEÇENEĞİ
  • AYLIK ARAÇ KİRALAMA SEÇENEĞİ

 

 whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X